• Yenilendi
50 adet/paket tıbbi kendine yeten tek kullanımlık iyodoforların dezenfektan pamuklu çubuk yenidoğan bakım pamuk sopa

50 adet/paket tıbbi kendine yeten tek kullanımlık iyodoforların dezenfektan pamuklu çubuk yenidoğan bakım pamuk sopa

Rating 
₺ 2.39
₺ 3.42
-30 %

Malların miktarı
Emre için Kİ

Ürün bilgileri :
Adı : tıbbi kendine yeten dezenfektan pamuklu çubuk yenidoğan bakım pamuk sopa
Ana maddeler : iyodoforların
Pamuklu çubuk : poli bakire bakır iyot 5%, eşdeğer etkili iyot içeriği 0.45%-55% alkol pamuklu çubuk : 75% tıbbi alkol çözüm
Ürün boyutu : yaklaşık 7.8 cm x 0.5 cm/3 * 0.2in
Ambalaj özellikleri : 50psc/paketi
Ürün ağırlığı : yaklaşık 35g
Her sıvı içeriği : yaklaşık 0.5 ml
Paket listesi :
Dezenfektan pamuklu çubuk * 50
Ürün açıklaması :
Alkol harici pamuk bezlerden, hem ile pamuk kafaları, ve 75% tıbbi alkol çözüm saklanan orta tüp. Kullanım sırasında, beyaz pamuk kafa ile mavi yatay şerit yukarı inşa veya eğimli olduğunu, ve sonra kırık mavi çizgi kırık, tıbbi alkol tüp içinde yavaş yavaş aşağıda pamuk kafası içine akar. Bir pamuk kafa dolgulu cilt silin alkol ile dezenfekte ve için kullanılır, ve kırık pamuk kafa absorbe etmek için kullanılır aşırı alkol veya yara kenarları temizlemek için. Alkol harici pamuklu çubuk pamuklu çubuk ve hazırlamak hazırlamak sorun ortadan kaldırır alkol çözüm, ve büyük ölçüde dezenfeksiyon kaybını azaltır performans nedeniyle doğal buharlaşma alkol çözüm. Ağırlığı hafif ve küçük, ve bu açık spor ve seyahat. Gerekli dezenfeksiyon malzemeleri.
Ana madde : valerone iyot 5%, eşdeğer etkili iyot içeriği 0.45%-0.55%
Özel kullanım :
Sonra yenidoğan olduğunu doğan, göbek kemer sonra kesme ihtiyacı iyi koruma ve dezenfeksiyon. Geleneksel yöntemi tıbbi iyot dezenfeksiyon bir şişe satın almak ve pamuklu çubuk s eczane, ve daha sonra silin göbek ile bir iyot pamuklu çubuk batırılmış. Bu iyot çubukla kez sizin için bu sorunu çözer. , Iyot swablar pamuk bezlerden her iki ucunda, ve tıbbi iyot orta tüp saklanır. Zaman boyunca beyaz kafa kırık olduğunu işaretli kırmızı çizgi,, iyot yavaş yavaş içine akar red one (not : zaman kırma, yukarı inşa veya eğimli olmalıdır, hiçbir deneyimi varsa, lütfen dikkatle kırmak). The red one yara silmek için kullanılabilir. Eğer çok fazla silin kullanabilirsiniz, beyaz bir absorbe aşırı iyot. Bu iyot çubukla silin de diğer yaralar. Bu açıklama için benim kendi deneyim ve çeşitli durumlar için bir rehber olarak kullanılamaz. Lütfen talimatları takip kutusu veya doktorun talimatları takip. Talimatları kutusu aşağıda yazılı vardır, yanı sıra aşağıdaki resimler :
[Kullanım kapsamı] :
Cilt için kullanılabilir, etrafında yara, dezenfeksiyon önce enjeksiyon; klavye, cep telefonu, ofis malzemeleri, taşınabilir malzemeleri, sofra, çocuk oyuncakları, vb temizlik ve dezenfeksiyon; sık sık dokundu öğeler, tuvalet koltuk minderleri, önce vb kullanımı; küçük açık seyahat, kamp acil dezenfeksiyon yaraların ve ateşleme destek .
Kolay taşıma için ayrı ayrı sterilize ve paketlenmiş, hızlı temizlik ve dezenfeksiyon, ve güvenli ilk yardım. Dezenfeksiyon cilt doku, enjeksiyon ve infüzyon dezenfeksiyon, dezenfeksiyon küçük eşyaları, vb. kullanımı kolay, mavi çizgi boyunca kesilmiş ~ aradan sonra, alkol otomatik olarak diğer ucu akar.


Temel Özellikleri

Model Numarası:
disinfectant cotton swab
paketleme:
Çanta
boyut:
50 şube
miktar:
50
stick Malzeme:
Ahşap
Yaş Aralığı:
0-3 M,10-12 M,10-12Y,13-14Y,13-18 M,19-24 M,2-3Y,4-6 M,4-6Y,7-9 M,7-9Y,> 14Y
Yaş Grubu:
bebekler
öğe Türü:
Cotton Swab
Main ingredients:
iodophor
SPU:
GF01873

Birindeki katılımlar