• Yenilendi
Sıcak Satış su paspası Bebek Çocuk su oyun matı Şişme Bebek Karın Zaman için Playmat Yürüyor Bebek Eğlenceli Aktivite

Sıcak Satış su paspası Bebek Çocuk su oyun matı Şişme Bebek Karın Zaman için Playmat Yürüyor Bebek Eğlenceli Aktivite

Rating 
₺ 9.28
₺ 12.21
-24 %

Malların miktarı
Emre için Kİ

2018 Yaratıcı Çift Kullanımlı Oyuncaklar Bebek Şişme Okşadı Ped Bebek Şişme Su Yastık-Secde Su Yastık Pat Ped 1 、 DUYUSAL STIMÜLASYON için bebek oynarken. Vermek bebek bazı karın zaman onlar eğlendirmek iken bizim şişme su ile kendilerini etkinlik mat. Çocuk hekimleri tavsiye vermeden bebekler onların tummies üzerinde oynamak için yardımcı olduğu onların bacak ve kol kasları güçlendirmek için tarama için onları hazırlamak. Karın zaman oyuncaklar için eğlenceli bir yol vardır yardımcı bebek karşılamak onların gelişim kilometre taşları. 2 、 MONTAJı KOLAY karın zaman oyuncak mat hiçbir zaman hazır olduğunu. Sadece şişirmek, su ile doldurun, ve sizin dokunsal ve görsel eğlenceli bebek için hazır olduğunu. Parlak ve renkli köpük oyuncaklar su etrafında hareket, bebek s göz el koordinasyonu uyarıcı teşvik ederken onların arms yukarı kaldırın onları yakalamak için yüzer deniz hayvanlar.
3 、 BENZERSIZ bir HEDIYE bebek duş için. Bu unisex bebek oyuncak olmak veliler tarafından çok takdir edilecektir ve mağazalarında mevcut değildir. Don t o kişi satın yenidoğan giysileri bebek önce geçmek vardır onları giymek. Teşvik eden bir hediye vermek bebek s doğal meraklarını yardımcı olurken onları ince motor becerileri geliştirmek.
4 、 BIZIM DAYANıKLı VE KAÇAK ÜCRETSIZ duyusal karın zaman oyuncaklar çevre dostu ağır PVC inşa vardır, bir karışıklık ücretsiz eğlenceli yolu sunmak eğlendirmek bebek erkek ya da kız. Bu su aktivitesi pat bir mat oyuncak çocuk için 22x18 ve onaylı olduğunu önlemler 3 ay ve yukarı.
5 、 MEMNUNIYET GARANTISI veya para geri. Biz bizim bebek tüm ürünleri tarafından standı böylece don t endişelenmenize gerek. Sipariş sizin Karın Zaman Su Etkinlik Mat bugün ve zevk başlamak karın zaman sizin bebek ile bu hafta sonu.
Parametreleri :
Ürün Adı : Pat su yastık
Ürün boyutu : yaklaşık 66x50 cm/25.98 * 19.67in
Ürün malzeme : 0.3 PVC çevre 6 P malzeme (Avrupa EN71 emniyet standart)
Ürün meme : 6 P çevre koruma toksik olmayan meme
Ürün fonksiyonları : egzersiz kasları, bebek oyuncakları Özellikleri :
1. DUYUSAL STIMÜLASYON için bebek oynarken. Vermek bebek bazı karın zaman onlar eğlendirmek iken bizim şişme su ile kendilerini etkinlik mat. Çocuk hekimleri tavsiye vermeden bebekler onların tummies üzerinde oynamak için yardımcı olduğu onların bacak ve kol kasları güçlendirmek için tarama için onları hazırlamak. Karın zaman oyuncaklar için eğlenceli bir yol vardır yardımcı bebek karşılamak onların gelişim kilometre taşları.
2. MONTAJı KOLAY karın zaman oyuncak mat hiçbir zaman hazır olduğunu. Sadece şişirmek, su ile doldurun, ve sizin dokunsal ve görsel eğlenceli bebek için hazır olduğunu. Parlak ve renkli köpük oyuncaklar su etrafında hareket, bebek s göz el koordinasyonu uyarıcı teşvik ederken onların arms yukarı kaldırın onları yakalamak için yüzer deniz hayvanlar.
3. BENZERSIZ bir HEDIYE bebek duş için. Bu unisex bebek oyuncak olmak veliler tarafından çok takdir edilecektir ve mağazalarında mevcut değildir. Don t o kişi satın yenidoğan giysileri bebek önce geçmek vardır onları giymek. Teşvik eden bir hediye vermek bebek s doğal meraklarını yardımcı olurken onları ince motor becerileri geliştirmek.
4. BIZIM DAYANıKLı VE KAÇAK ÜCRETSIZ duyusal karın zaman oyuncaklar çevre dostu ağır PVC inşa vardır, bir karışıklık ücretsiz eğlenceli yolu sunmak eğlendirmek bebek erkek ya da kız. Bu su aktivitesi pat bir mat oyuncak çocuk için 22x18 ve onaylı olduğunu önlemler 3 ay ve yukarı.

Temel Özellikleri

tip:
bütün
kalınlık:
2cm
Yaş Aralığı:
Model Numarası:
water playing mat
plastik Türü:
ABS
malzeme:
Plastik
Marka Adı:
MezoJaoie
Özellikler:
uçak
Oyun battaniye Rack ile veya değil:
Hiçbir
cinsiyet:
Üniseks
boyutlar:
66*50CM
uyarı:
none

Birindeki katılımlar